زمان جاری : 24 فروردين 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

siteklaymer

محل زندگی: تهران
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE

از آنجا که من اولین کارم را بیست و پنج سال به علاوه سالها پیش شروع کردم ، پیشرفت شغلی همیشه در مورد بالا رفتن از  کلایمر  شرکتهای ضرب المثل بوده است.   اجاره کلایمر  اپشتین در کتاب جدید خود  چرا  در یک دنیای تخصصی الگویی متفاوت را معرفی کرد.   اجاره کلایمر  استدلال می کند که عمومی بودن و داشتن دانش گسترده برای موفقیت شغلی از عمق دانش در هر موضوع مهم است.  من کاملاً با منطق او موافقم.   اجاره کلایمر  در ادامه نمونه های بسیار خوبی از افرادی که براساس مهارت های گسترده خود موفقیت های خوبی داشته اند ارائه می دهد.  نظر او بهتر بودن از ورزشکار بودن نسبت به یک متخصص است.

بالا رفتن از  کلایمر  شرکتی

من محصولی از آموزش هنرهای لیبرال هستم که در اکردر حضور داشتم و در آنجا مدیریت اقتصادی و  شناسی را مطالعه کردم.  من در دوره های کارشناسی ام رشته های گسترده ای گرفتم و آنچه که آموزش من بیش از هر چیز به من یاد می دهد نحوه یادگیری است.  با فرو رفتن به چندین موضوع ، یاد گرفتم که چگونه یک متفکر منتقد باشم و چگونه هضم مواد را انجام دهم و آن را به یادگیری کاربردی تبدیل کنم.  این تجربه من را به یک یادگیرنده مادام العمر تبدیل کرده است.  یکی از دوستان و همکارم به تازگی مرا با این مفهوم آشنا کرد که دو ذهنیت متفاوت وجود دارد که یک شخص می تواند داشته باشد:

1) یک طرز فکر اثبات شده

2) یک طرز فکر در حال بهبود.

طرز فکر اثبات همه چیز در مورد نشان دادن آنچه شما می دانید و چقدر باهوش هستید در حالی که ذهنیت بهبود یافته بر یادگیری مداوم متمرکز است.  افراد دارای ذهنیت بهبود یافته کنجکاو هستند و سوالات زیادی می پرسند و طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه می کنند.  من اثبات در مقابل بهبود را به عنوان یک یا گزاره یا نمی بینم.  من معتقدم که بین این دو تفاوت داریم.  مواقعی وجود دارد که طرز فکر اثبات اهمیت دارد ، مانند زمانی که از شما خواسته می شود تخصص خود را بخاطر داشته باشید ، در حالی که موقعیت های دیگری نیز وجود دارد که گوش دادن و یادگیری رویکرد صحیح است.  من به عنوان یک مربی اجرایی ، از مشتریانم می خواهم که بیشتر مراقب باشند که از کدام رویکرد در جلسات و موقعیت های خاص استفاده می کنند.

با  اجاره کلایمر  شغلی در مقابل  کلایمر  بنیادی قوی تر ایجاد کنید

بازگشت به  اجاره کلایمر  اپشتین و  کلایمر  شغلی.   اجاره کلایمر  مفهوم  اجاره کلایمر  شغلی را به جای  کلایمر  شغلی معرفی کرد.  من عاشق این مفهوم هستم   کلایمر  ها دارای نقطه پایان یا بالا هستند در حالی که  اجاره کلایمر  ها می توانند نامحدود باشند.  سازمان هایی که فرصت های شغلی برای کارمندان خود را در بر می گیرند ، روش هایی را برای چرخش مردم و پیدا کردن فرهنگی پیدا می کنند که در آن حرکت های جانبی به همان اندازه غنی سازی برای حرکات عمودی مشاهده می شود ، تمایل به داشتن میزان درگیری و نگهداری بالاتری دارند.  حداکثر ارتفاع  اجاره کلایمر  با وسعت پایه یا پایه مشخص می شود.  به همین ترتیب مسیر حرفه افراد باید با وسعت تجربیات آنها مشخص شود.  هر چه حرکات جانبی بیشتر باشد ، پایه و اساس آنها قوی تر می شود ، که در دراز مدت به آنها اجازه می دهد تا مانند  اجاره کلایمر  پیشرفت بالاتری داشته باشند.  قرار دادن این مفهوم در برنامه های یادگیری و توسعه برای کارکنان مفهومی جدید است که معدود سازمان ها از آن استقبال می کنند.  در شرکت من ، مشتریان خود را ترغیب می کنیم برنامه های چرخشی بسازند و با قرار گرفتن افراد در مناطق مختلف یک تجارت ، استعداد خود را دور بزنند.

به دلیل شتاب فناوری ، دنیای تجارت به سرعت در حال پیشرفت است.  مهارتهایی که شخص با نیروی کار وارد می شود طی ده سال اول حرفه ای منسوخ خواهد شد.  بنابراین ، برای سازمانها بسیار مهم است که بر یادگیری مداوم و ایجاد فرهنگهای یادگیری تمرکز کنند.  این تضمین می کند که کارکنان همچنان که ماهیت کار تغییر می کند ، تکامل یافته و سازگار می شوند.

بیایید  کلایمر  شغلی را رها کنیم و آن را با  اجاره کلایمر  شغلی جایگزین کنیم و شروع به ایجاد یک بنیاد مستحکم تر برای کارمندان در کلیه سازمان ها و خطوط کار کنیم.

امضا کاربر
1399/2/9
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !
پرش به انجمن :